שעה
  • בוקר
  • צהריים
  • ערב
5-20 אורחים
  • 5-20 אורחים
  • 20-40 אורחים
  • 40-100 אורחים
  • 100+ אורחים

נמצאו 219 מפעילים לבת מצווה

אלה הרט זומבה וכושר
רקדן
אלה הרט זומבה וכושראם את חוגגת בת מצווה ואת רוצה שיהיה לך אירוע מיוחד ובלתי נשכח פני אליי ונבנה יחד ריקוד שתוכלי לרקוד ביום המיוחד שלך! לחילופין, הזמיני הפעלת זומבה - אני כבר אוודא שכולן שמחות יחד איתך ביום שלך!
5 ביקורות
5.0
עזרא ונחמיה
שחקן
עזרא ונחמיהאנחנו נבוא לשמח אתכם עם שיר מקורי שנכתוב על חוגג האירוע, הרמת כוסית, ממתקים לילדודס ועוד כמה הפתעות. מעולה בתור קטע הומוריסטי לאירוע יום הולדת, בר מצווה או כל אירוע אחר.
3 ביקורות
5.0
פעימות הקצב
רקדן
פעימות הקצבחוגגים בר מצווה או בת מצווה ולא יודעים לרקוד? אין שום בעיה, שגית תדאג ללמד אתכם ריקוד כניסה מיוחד ובו תוכלו ליצור כוריאוגרפיה מיוחדת עבורכם בה ניתן לשלב גם חברים או חברות למופע כניסה מיוחד או מופע באחת ההפסקות, ואם תרצו גם ניתן יהיה לצרף רקדנים ורקדניות מקצועיים.
1 ביקורות
5.0
אנה פריידין
רקדנית בטן
אנה פריידיןמסיבה קצבית לבר או בת מצווה. לאנה כשרון רב לכבוש את לבבות הקהל, ובאירוע המצווה היא עושה זאת במלוא הקסם. מתאים מאוד גם לימי הולדת למבוגרים ולאירועי בריתה.
3 ביקורות
5.0
טניה רקדנית בטן
רקדנית בטן
טניה רקדנית בטןטניה היא ה-רקדנית בטן לאירוע בת מצווה או בר המצווה שלכם! טניה רקדנית מנוסה ומקצועית, בעלת מוניטין רב שנים. טניה שולטת במגוון סגנונות ריקוד הנהוגים באירועי מצווה. כלת בת המצווה וחתן בר המצווה ילוו עם ריקודים לכל אורך האירוע. בנוסף, ניתן לבנות ריקוד אישי ממבחר של כמה סגנונות ריקוד. טניה תעשה כניסה מרשימה לאולם האירוע, עם ריקוד שיכבוש את הקהל כולו.
2 ביקורות
5.0
דנה זומבה
מפעיל
דנה זומבההרקדה והפעלה לילדים, הרקדה משולבת הורים וילדים, הפעלות בקיטנות לכל הגילאים.
3 ביקורות
5.0
קורלית הליצנית
ליצן
קורלית הליצניתכפי שתוכלו לראות בסרטון, קורלית היא ליצנית מלאת אנרגיות, שמעבירה פעילות כיפית וממריצה שמתאימה לימי הולדת שמחים ומיוחדים.
1 ביקורות
5.0
ליאור הקוסם
קוסם
ליאור הקוסםהפעלות מתקנים מתנפחים, מופעי קסמים, דוכני מזון, איפור לילדים, בובות ענק ובובות דמויות, סדנאות וחוגים לילדים, הפקות בר/בת מצווה ובריתות.
1 ביקורות
5.0
הצפרדע
שחקן
הצפרדעפעילות שמתאימה במיוחד לשלב קבלת הפנים בבר מצווה. האורחים צופים בשחקנים בתלבושות היתוליות, אפילו האורחים שהיו תקועים בפקק בדרך לאירוע ישמחו ויחייכו - בהבטחה. אנו ניצור אינטראקציה משעשעת עם הקהל, נצטלם עם האורחים וניתן להם לרשום ברכות לאלבום מקורי ומעניין. פעילות משעשעת ומקורית לאירועי מצווה.
2 ביקורות
5.0
ג'מבסט
מתופפים
ג'מבסטאטרקציות שהופכות כל אירוע למושלם: מתופפים ושופרות, תמונות מגנטים / מחזיקי מפתחות עם תמונה, עשן כבד, בועות סבון, זיקוקים, זוהרים וכן רקדניות, מיצגים וכנריות.
1 ביקורות
5.0