שעה
  • בוקר
  • צהריים
  • ערב
5-20 אורחים
  • 5-20 אורחים
  • 20-40 אורחים
  • 40-100 אורחים
  • 100+ אורחים

נמצאו 215 מפעילים לבת מצווה

אנה פריידין
רקדנית בטן
אנה פריידיןמסיבה קצבית לבר או בת מצווה. לאנה כשרון רב לכבוש את לבבות הקהל, ובאירוע המצווה היא עושה זאת במלוא הקסם.
3 ביקורות
5.0
אלה הרט זומבה וכושר
רקדן
אלה הרט זומבה וכושראם את חוגגת בת מצווה ואת רוצה שיהיה לך אירוע מיוחד ובלתי נשכח פני אליי ונבנה יחד ריקוד שתוכלי לרקוד ביום המיוחד שלך! לחילופין, הזמיני הפעלת זומבה - אני כבר אוודא שכולן שמחות יחד איתך ביום שלך!.
5 ביקורות
5.0
פעימות הקצב
רקדן
פעימות הקצבחוגגים בר מצווה או בת מצווה ולא יודעים לרקוד? אין שום בעיה, שגית תדאג ללמד אתכם ריקוד כניסה מיוחד ובו תוכלו ליצור כוריאוגרפיה מיוחדת עבורכם בה ניתן לשלב גם חברים או חברות למופע כניסה מיוחד או מופע באחת ההפסקות, ואם תרצו גם ניתן יהיה לצרף רקדנים ורקדניות מקצועיים. .
1 ביקורות
5.0
עזרא ונחמיה
שחקן
עזרא ונחמיהאנחנו נבוא לשמח אתכם עם שיר מקורי שנכתוב על חוגג האירוע, הרמת כוסית, ממתקים לילדודס ועוד כמה הפתעות. מעולה בתור קטע הומוריסטי לאירוע יום הולדת, בר מצווה או כל אירוע אחר.
3 ביקורות
5.0
דנה זומבה
מפעיל
דנה זומבההרקדה והפעלה לילדים, הרקדה משולבת הורים וילדים, הפעלות בקיטנות לכל הגילאים.
4 ביקורות
5.0
TGM מגנטים לאירועים
מגנטים
TGM מגנטים לאירועיםהאירוע כולל צלם מקצועי, צילום האורחים בקבלת הפנים ועל רחבת הריקודים, הפקת התמונות במעבדה ניידת, וחלוקת המגנטים לאורחים בסוף החתונה.
18 ביקורות
5.0
טניה רקדנית בטן
רקדנית בטן
טניה רקדנית בטןטניה היא ה-רקדנית בטן לאירוע בת מצווה או בר המצווה שלכם! טניה רקדנית מנוסה ומקצועית, בעלת מוניטין רב שנים. טניה שולטת במגוון סגנונות ריקוד הנהוגים באירועי מצווה.
2 ביקורות
5.0
קורלית הליצנית
מפעיל
קורלית הליצנית קצת פרטים טכניים- אני מגיעה למקום האירוע כחצי שעה לפני תחילתו על מנת לארגן את האביזרים לפי סדר ההפעלה ולהכיר את הילדים ובעיקר את ילד או ילדת יום ההולדת. יחד איתי מגיע איש צוות שעוזר לי עם המוזיקה ומאפשר לי להיות נטו עם הילדים ולהתמקד אך ורק בהם במהלך החגיגה.
3 ביקורות
5.0
הצפרדע
שחקן
הצפרדעפעילות שמתאימה במיוחד לשלב קבלת הפנים בבר מצווה. האורחים צופים בשחקנים בתלבושות היתוליות, אפילו האורחים שהיו תקועים בפקק בדרך לאירוע ישמחו ויחייכו - בהבטחה.
2 ביקורות
5.0
פליק מגנטים לאירועים
מגנטים
פליק מגנטים לאירועיםאיכות המגנטים הגבוהה ביותר. המגנטים מצולמים על ידי צלם מקצועי עם נסיון מעל 8 שנים.
5 ביקורות
5.0